Ağu 9, 2012
1419 Views
1 0

Cnn Türk – Aykırı Sorular Programı

Written by

Comments to Cnn Türk – Aykırı Sorular Programı

 • çok başarılı bir programdı bizi ekrana kilitlediniz adeta. yıllardır aradığımız düşünce, "doğru din" sizin ağzınızda şekil buldu.

  Anonymous 9 Ağustos 2012 02:15 Cevapla
 • Keyifle izledim.Umarım sadece sizin fikirlerinizi paylaşanlar değil, ekmeğini başkalarının inançları üzerinden kazananlar ile dini şekilden ibaret sayanlar da izler.

  Murat GÜLGÖR 9 Ağustos 2012 03:27 Cevapla
 • Güzel bi söyleşi.<br />Hızlı bir şekilde sitenize koymanıza sevindim.<br />Tv den takip etme imkanımız olamayabiliyor.<br />Sitenizi mutlaka takip ediyorum..<br />Teşekkürler.

  Kubi 9 Ağustos 2012 20:29 Cevapla
 • Hocam Allah razı olsun.Bize yaşayan Kuranı anlatıyorsunuz.Özgürleşmeyi, kula kulluk etmemeyi, paylaşmayı, üretmeyi, sevmeyi,insanlara insan oldukları için değer vermeyi öğütlüyorsunuz.&quot;BANA DİNDEN BAHSET&quot;isimli kitabınızı okudum.Kitapta bahsettiğiniz konuların özeti gibi olmuş teşekkür ederiz.Ağzınıza yüreğinize sağlık.

  AYDOĞAN ŞAHİN 9 Ağustos 2012 23:12 Cevapla
 • İhsan Eliaçık&#39;ın bütün TV programları muhteşem. Gelecekteki programları da heyecanla bekliyorum. Enver Aysever sohbetin seviyesini düşürmedi. Konuğuna saygılı ve ilgili davrandı.<br />&quot;İLK MESAJLAR&quot; kitabını hızla okudum. KuranıKerim&#39;deki nüzul sırasına göre ilk 37 ayet tefsir edilmiş. Ama doyamadım. Bu defa &quot;YAŞAYAN KUR&#39;AN&quot; ı okumaya karar verdim . İhsan Eliaçık&#

  Erkan İnce 11 Ağustos 2012 09:51 Cevapla
 • Dediklerinizin büyük bir bölümüne katiliyorum. Adeta düşüncelerimi bilgileriniz ile yansittiniz ve üstüne eklediniz, teşekkürler. Birde iktidar ve cemaat hakkinda düşüncelerinizi hiç çekinmeden söylediniz, cesaretinizden dolayi kutluyorum sizi mücadelenizde allah yardimciniz olsun.

  Anonymous 11 Ağustos 2012 13:39 Cevapla
 • Allah sizi korusun . İnşallah başınıza birşey getirmezler.. Rabbim yardımcınız olsun..

  Anonymous 11 Ağustos 2012 21:50 Cevapla
 • Habertürk teki enver aysever söyleşinizi dinledim.İşte Kuran ı Kerim in bize gerçekten doğrudan direkt olarak söylemek istediklerini aktaran bilge bir yazar diye düşündüm.Dinimiz; İhsan beyinde söylediği üzere dünya nimetlerini eşit paylaştırmak, hakça dağıtılmasını insanlar arasında sağlamak için gönderilmiştir.Yoksa Dinimizden siyasi ve manevi kazançlar sağlamak için cemaatler, partiler

  Anonymous 13 Ağustos 2012 08:12 Cevapla
 • Alak Sûresi<br />Rahmân ve Rahîm olan Allah´ın adıyla<br />Yaratan Rabbinin adıyla oku! O, insanı &quot;alak&quot; dan yarattı.﴾1-2﴿<br /> Oku! Senin Rabbin en cömert olandır. ﴾3﴿<br /> O, kalemle yazmayı öğretendir, insana bilmediğini öğretendir. ﴾4-5﴿ <br />Hayır, insan kendini yeterli gördüğü için mutlaka azgınlık eder. ﴾6-7﴿ <br />Şüphesiz dönüş ancak Rabbinedir. ﴾8﴿ <br />Sen, namaz

  Anonymous 16 Ağustos 2012 07:17 Cevapla
 • ihsan abi ben dikkat ettim siz hulki cevizoğluna her çıktığınızda her kavramı yeniden anlatmak zorunda kalıonuz ve hulki cevizoğlu belkide anlamak için soruor ama dışardan sabote etmiş gibi gözüküor ve sanki sizin ona önce 3 4 saat bi olayın yani dinin ne olduğunu neden geldiğini insanlığa ne getirmek istediğini bi önce anlatıp ondan sonra programa çıkmanız lazım gibi gelior bana. çünkü o olaya

  Anonymous 17 Ağustos 2012 22:47 Cevapla
 • Ali İmran 78<br />Onlardan (Kitap ehlinden) bir grup var ki, <br />Kitab&#39;dan olmadığı halde Kitab&#39;dan sanasınız diye <br />(okudukları) Kitap&#39;tanmış gibi dillerini eğip bükerler ve,<br /> &quot;Bu, Allah katındandır&quot; derler. <br />Halbuki o, Allah katından değildir. <br />Bile bile Allah&#39;a karşı yalan söylerler.

  Anonymous 27 Ağustos 2012 10:45 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.